O Mnie

Mam na imię Lidia i tak jak Ty mam swoją historię…
Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia która po długiej drodze odkrywania siebie samej postanowiłam zostawić pracę “na etacie” i zająć się budowaniem własnego biznesu w którym łączę pracę z pasją dzieląc swoje życie prywatne między Polskę i Meksyk.
Uwielbiam pracę z ludźmi co mogą potwierdzić setki osób z którymi podróżowałam po Meksyku. Zawsze ciekawa świata, z wielkimi marzeniami, nieskończoną kreatywnością i otwartością na nowe doświadczenia. Te piękne chwile miały też swoje przerywniki w postaci: bezsenności, ogromnego stresu, niedoczynności tarczycy, Hashimoto, alergii, przewlekłego przeziębienia i antybiotyków kilka razy do roku. Wisienką na torcie było +12kg na wadze potym jak moja tarczyca postanowiła powiedzieć: Lidia nie tędzy droga…. czas zawrócić!

Dlaczego Aromaterapia?

Ponieważ olejki eteryczne w pewnym sensie mnie uratowały. Towarzyszyły mi na długiej drodze do wprowadzenia zmian w moim stylu życia. To dzięki nim dzisiaj tryskam energią, świetnie wyglądam, zbudowałam porządną odporność a co najważniejsze opanowałam emocje i zaprzyjaźniłam się ze swoją tarczycą!
Zastanawiasz się pewnie co robię?
Jestem tu aby podzielić się z Tobą wiedzą oraz moim doświadczeniem, po to żeby zainspirować Cię do podjęcia decyzji o postawieniu pierwszego kroku. Pokazania, że warto i że nie jesteś sama.
Wierzę, że każdy z nas posiada wewnętrzną mądrość która pozwoli na podejmowanie świadomych decyzji którą ścieżką należy podążać.
Wierzę też że decydując się na te rozwiązania świadomie wybieramy osobę którą chcemy obdarzyć zaufaniem w rozpoczęciu tej olejkowej przygody.

Misja

Właśnie dlatego powstał projekt Olejkowe Love! Miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie i społeczność osób która tworzy niesamowitą atmosferę wsparcia. Osób u których olejki odmieniły życie i wprowadziły wiele pozytywnych zmian. Miejsce w którym olejkowa edukacja gra kluczową rolę i za którą staram się brać pełną odpowiedzialność. Wszystko w lekki, przyjemny i łatwy sposób tak aby proces zmian był
niesamowitym doświadczeniem dla każdego kto postanowi do nas dołączyć.
Ja nie sprzedaję olejków…
Tak jak kiedyś byłam przewodnikiem po nieznanych ścieżkach Meksyku tak teraz spełniam swoje marzenia będąc olejkowym przewodnikiem w świecie aromaterapii. Znam swoją drogę imam wyznaczony cel. Dziękuję każdej osobie która do mnie dołączyła i obdarzyła mnie zaufaniem. Mam nadzieję , że z Tobą także będę miała przyjemność spotkać się na olejkowe drodze i pokazać nieskończone możliwości zamkniętych skarbów natury jakie mamy w buteleczkach z olejkami eterycznymi.

Li.

Gdy zmieniamy nasze myślenie, zmieniamy naszą rzeczywistość.

Louise L. Hay

Kontakt jest ok!

Masz pytania? potrzebujesz porady?

Pozwól mi Cię poznać!

4 + 8 =